مجموعه لیان آبزیان شما را به خرید بهترین محصولات ماهی پرورشی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت ماهی حلوا سفید | خرید گونه های مختلف ماهی و میگو زیر قیمت بازار

آنچه در این مقاله میخوانید...

قیمت روز ماهی حلوا سفیدمرکز تولید و پرورش ماهی حلوا سفید در کشورخرید ماهي حلوا سفيد زیر قیمت بازارخواص و ارزش غذایی ماهی حلوا سفيد

ماهی حلوا سفید درجه یک در اب های شور در خلیج فارس٬ دریای عمان٬ اقیانوس هند٬ دریای عرب٬ اقیانوس اطلس٬ خلیج بنگال٬ دریای شرق و جنوب چین٬ دریای زرد٬ دریای انزلی٬ دریای مدیترانه٬ اقیانوس آرام٬ پراکنده هستند. تغذیه آن ها بیشتر از زئوپلانگتون ها است صید ان به وسیله ی تور گوشگیر و ترال است. این ماهی یکی از پرطرفدارترین ماهیان در جهان است  که بافت گوشتی لطیف و نرم دارد رنگ بدن در طرفین نقره ای و پشت آن ها آبی خاکستری است و تیغ ریز و آزار دهنده ندارند و ضایعات پاک کردن آن کم است  و از ماهی های مسطح لوزی شکل و نام محلی آن زبیدی است پولک های نرمی دارند و با کشیدن دست بر روی آن ها کامل بر داشته می شوند ممتاز ترین ماهی جنوب است که در منطقه هند آسیا و اقیانوس آرام معروف است. قیمت ماهی حلوا سفید در مراکز خرید و بازار های بزرگ فروش انواع ابزی جنوب متفاوت می باشد.

قیمت ماهی حلوا سفید | خرید گونه های مختلف ماهی و میگو زیر قیمت بازار

قیمت روز ماهی حلوا سفید

قیمت روز ماهی حلوا سفیدماهی حلول سفید درجه یک مرغوب ترین ماهی جنوب است که در فروشگاه های ماهی در همه جای ایران به فروش می رسد این ماهی از گرانترین ماهی جنوب است که قیمت روز آن تا ۱۰۰ هزار تومان هم می رسد که هم دریایی آن و هم پرورشی آن در بازار عرضه می شود. علت گران بودن این ماهی  همه ی اقشار جامعه توان خرید ان را ندارند. برای خرید ماهی حلوا هم می توان منجمد آن به صورت بسته بندی و هم می توان تازه ان را خرید که تازه آن گرانتر است. قیمت عمده فروشی ماهی حلوا سفید که بیشتر به فروشندگان ماهی رستوران ها، هتل ها و غیره غرضه می شود ارزانتر است.

مرکز تولید و پرورش ماهی حلوا سفید در کشور

مرکز تولید و پرورش ماهی حلوا سفید در کشورمرکز تولید و پرورش ماهی در همه ی استان ها وجود دارد که همه نوع ماهی در آن ها پرورش داده و روانه بازار می شود بیشترین صید تولید و پرورش ماهی حلوا سفید در ایران از استان هرمزگان که قطب تولید ماهیان دریایی است می باشد.و یکی از بزرگترین و بهترین مزرعه پرورش ماهی در دریا خاورمیانه در بندر لنگه استان هرمزگان است این پرورش ماهی  گونه هایی همچون حلوا سفید را پرورش می کنند که در قفس به صورت عمده پرورش داده می شود که یکی از روش های نوین تولید و تکثیر شناخته می شود این ماهیان بعد از تکثیر و پرورش در بسته بندی وارد بازارهای داخلی می شود و فروش عمده ماهی حلوا سفید به صورت فله ای و بسته ای عرضه می شود صادرات ماهی حلوا سفید در ایران کم است زیرا این ماهی ارزشمند و با کمبود این ماهی مواجه می باشد.پرورش این ماهی در آب شور است و با ماهی آب شیرین فرق دارد.

خرید ماهي حلوا سفيد زیر قیمت بازار

خرید ماهي حلوا سفيد زیر قیمت بازارخرید ماهی حلوا سفید زیر قیمت بازار در صورتی است که مستقیم از صیاد یا پرورش ماهی خریداری شود. زیرا پخش عمده این ماهی به دست صیادان و پرورش دهندگان آن است که بدون واسطه و ارزان عرضه شود خرید با واسطه از فروشندگان ماهی در سرتاسر کشور است که به صورت منجمد یا بسته بندی یا تازه دونه ای به فروش می رسد .خرید اینترنتی عمده ماهی حلوا سفید از پرورش دهندگان ماهی هم عرضه می شود.

خواص و ارزش غذایی ماهی حلوا سفيد

خواص و ارزش غذایی ماهی حلوا سفيدماهی حلوا سفید پرطرفدارترین ماهی با ارزش غذایی عالی می باشد دارای پوتئین بالا چر بی و کلسترول کم است و دارای ویتامین و املاح معدنی با ارزشی است و همچنین شامل چربی متوسط کلسیم ویتامینA و D را که برای سیستم عصبی مهم است و برای تقویت بینایی و رشد موها و زیبایی و جوانسازی پوست موثر می باشد مقدار مناسب ید که برای غدد تیروئید حیاتی است ۹ درصد آن شامل چربی غیر اشباع و مفید برای بدن است و ۳۱ درصد چربی و امگا ۳ دارا می باشد و دارای آهن که برای کم خونی مناسب است و فسفر و پتاسیم و ویتامین د در ماهی حلوا سفید تازه موجود است و یتامین ب ۱ ب۲ ب۳ و سی در این ماهی وجود دارد. 

بهرام انصاری طاری

من در حوزه ماهی مشغول به کار هستم

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon مدیر مجموعه: 09128184761

مجموعه لیان آبزیان شما را به خرید بهترین محصولات ماهی پرورشی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *